BomenAI LMS

Akıllı Eğitim Platformu.

Bomen AI, kullanıcıların eğitim planlarını kişiselleştirerek, zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Yapay zeka sayesinde, eğitim ihtiyaçlarına ve öğrenme stil ve hızlarına uygun kurslar ve materyaller otomatik olarak oluşturulur. Ayrıca, platform, kullanıcılara öğrenme süreçlerinde geri bildirimler sağlayarak, performanslarını takip eder ve geliştirmeleri için öneriler sunar.

Bomen AI, kurumlar için de avantajlıdır. Kurumlar, eğitim kaynaklarını daha etkili bir şekilde kullanarak, personellerin eğitim ve gelişim süreçlerini izleyebilir ve analiz edebilirler. Bu sayede, iş gücü planlaması, yatırım kararları ve eğitim bütçeleri daha etkili bir şekilde yönetilebilir.

Bomen AI'nın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, platforma erişmek ve kullanmak kolaydır. Kullanıcılar, mobil cihazlar, tabletler veya bilgisayarlar aracılığıyla erişebilirler. Ayrıca, platform, ÖYS veya e-Öğrenim sistemlerine entegre edilebilir, böylece kullanıcılar, farklı eğitim kaynaklarına kolayca erişebilirler.

Sonuç olarak, Bomen AI, kurumların eğitim süreçlerini daha etkili ve verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan bir yapay zeka tabanlı bütünleşik eğitim yönetim sistemidir. Kullanıcıların eğitim planlarını kişiselleştirerek, eğitim materyallerini otomatik olarak oluşturarak ve performansları takip ederek, eğitim süreçlerini daha verimli hale getirir.

Özellikler

  • Öğrenciye özel amaç ve hedeflerin yanı sıra kursları haritalandırma tercihlerini vurgulayan, öğrenci merkezli bir e-Öğrenim yaklaşımıdır.
  • Bir dizi kurs veya öğrenme materyali, öğrencilerin bilgilerini aşamalı olarak oluşturmalarına olanak tanıyan öğrenme yolunu çerçeveler.
  • Öğrencinin iş rollerine, ilgi alanlarına, öğrencilerin ilerlemesine, öğrenme tercihlerine, demografik bilgilere, yeterliliklere veya bilgi seviyelerine vb. dayalı olarak dinamik olarak oluşturulur ve değiştirilir.
  • Genellikle, her bir öğrenci için farklı içeriği kişiselleştirmek için değişkenleri belirlemek, toplamak ve güncellemek için arka uçta bir öğrenci modeli oluşturulur.
  • Öğretmenlerin öğrencilere çok geç olmadan tavsiyelerde bulunabilmeleri için ders başarısızlıklarındaki önemli değişiklikler gibi belirli bir öğrenme modelini belirlemek için kullanılır.
  • Ayrıca, öğrenci katılım verilerini analiz etmek ve kalıplarını belirlemek için daha etkili bir yol sağlayacaktır.
  • Buna göre, içeriğin yeniden tasarlanması önerisi, bir kursu veya öğrenme etkinliğini tamamlayamayan öğrencilere ek destek olarak sunulacaktır.
  • Konuşmaya dayalı yanıtlar sağlayan, hızlı başvuru kılavuzu olarak hizmet veren ve kuruluş genelinde dağıtılan çeşitli bilgi kaynaklarından yararlanabilen bir bilgi yönetimi aracı olarak sanal asistan görevi görür
  • Akıllı bir özel ders sistemi, koçluk ve performans desteği için bir dizi konuşma içeren bir öğrenme konsepti sunar.
iletişim